Polecamy

Kapitan Phillips (2013)

"Kapitan Phillips" to wielowarstwowy obraz porwania przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama, do którego doszło w 2009 roku. Dzięki charakterystycznemu spojrzeniu reżysera Paula Greengrassa, film jest jednocześnie przyspieszającym bicie serca thrillerem i złożonym portretem przedstawiającym skutki globalizacji. "Kapitan Phillips" skupia się na relacji kapitana kontenerowca Richarda Phillipsa (w tej roli dwukrotny zdobywca nagrody Akademii Tom Hanks) i dowódcy piratów...

Kapitan Phillips
Polecamy

Legendy Ringu (2013)

Stallone i De Niro wcielają się w role Henryego "Żylety" Sharpa oraz Billyego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem. Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym...

Legendy Ringu
Polecamy

Need for Speed (2014)

Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.

Need for Speed
Polecamy

Wij (2014)

„Wij” to rosyjski horror oparty na opowiadaniu Mikołaja Gogola o legendarnym stworze Wij, który uśmiercał spojrzeniem. Produkcja filmu zaczęła się w 2005 roku i została przerwana ze względu na brak finansów. Obraz filmowy opowiada historię angielskiego kartografa Jonatana Greena, który w XVIII wieku podjął się wyprawy naukowej z zachodniej Europy na Wschód. Po przejściu Transylwanii i Karpat znalazł się przez przypadek w małej, zapomnianej przez ludzi wiosce na Ukrainie. Wioska ukryta w gęstych ...

Wij
Polecamy

Son of Batman (2014)

Batman dowiaduje się, że miasto ogarneła przemoc, niesfornego syna pre-teen, podejmuje walkę z grupę terrorystyczną League of Assassins.

Son of Batman
Polecamy

Jamesy Boy (2014)

Nastoletni członek gangu trafia do więzienia, gdzie zaprzyjaźnia się ze skazanym za morderstwo mężczyzną.

Jamesy Boy
Polecamy

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (2014)

Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg – Zimowy żołnierz

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
Polecamy

Paranormal Activity: Naznaczeni (2014)

Poprawione i kompletne tłumaczenie. Rodzina i przyjaciele próbują uratować Jessiego przed tajemniczymi siłami, które go nawiedzają.

Paranormal Activity: Naznaczeni
Polecamy

Ziemia Jałowa (2012)

Film zaczyna się od sceny w policyjnym areszcie, gdzie przesłuchiwany jest posiniaczony Harvey Denton (Luke Treadaway). Inspektor West (Timothy Spall) posiada zeznania naocznego świadka i nie ma wątpliwości co do roli Harveya w udaremnionym napadzie i późniejszym usiłowaniu morderstwa lokalnego biznesmena Stevena Ropera. Jednak Harvey wszystkiemu zaprzecza i zgadza się opowiedzieć swoją wersję wydarzeń.

Ziemia Jałowa
Polecamy

Kwiaty na Poddaszu (2014)

Książka opowiada o rodzeństwie, dwóch chłopcach i dwóch dziewczynkach. Po tragicznej śmierci ojca i odejściu matki dzieci czeka trudna egzystencja na strychu w posiadłości ich dziadków. Ucieczkę od trudnych warunków, w jakim przyszło im żyć, utrudni im ukrywany sekret z rodzinnej przeszłości.

Kwiaty na Poddaszu

Prometeusz / Prometheus

Plakat filmu Prometeusz / Prometheus
Aktualna ocena: 4.7

(2012)

Akcja / Horror / Sci-Fi

Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta ("Robin Hood", "Królestwo niebieskie"), jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego "Łowcy androidów", którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbeth Salander z trylogii "Millennium" Noomi Rapace i Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "X-Men: Pierwsza klasa").

Wyświetleń: 14194 | Głosów: 362 | Aktualna ocena: 4.7 / 5.0 | Komentarzy: 52 | Dodał: dirtdarazz

Powiązane filmy

Plakat filmu Prometeusz / Prometheus Prometeusz / Prometheus
Player: Novamov
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 2012
Plakat filmu Po prostu walcz! / Never Back Down Po prostu walcz! / Never Back Down
Player: SockShare
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 2008
Plakat filmu Biegnij Lola, biegnij / Lola rennt Biegnij Lola, biegnij / Lola rennt
Player: Novamov
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 1998
Plakat filmu Inwazja: Bitwa o Los Angeles / Battle: Los Angeles Inwazja: Bitwa o Los Angeles / Battle: Los Angeles
Player: PutLocker
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Napisy
Rok: 2011
Plakat filmu Spis drani / The Hit List Spis drani / The Hit List
Player: VideoSlasher
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 2011
1 2 3

Opinie Widzów (52)

Dodał: papson10 Dodano: 2013-11-17 00:46:53

dobry myśle że bedzie kolejna cześc

Wyślij PW
Dodał: jola33 Dodano: 2013-11-07 04:28:10

Lepszy od "Obcego", następnej części nie będzie, a szkoda. Trochę ironicznie puszczone oczko do fanów Obcego i innych stworów.

Wyślij PW
Dodał: anetapl9 Dodano: 2013-11-01 03:09:50

Fajowy !!!

Wyślij PW
Dodał: grzesiek226 Dodano: 2013-10-09 16:57:48

spoko

Wyślij PW
Dodał: kryssttian Dodano: 2013-09-23 01:07:36

Szkoda , że nie wiedziałem przed obejrzeniem tego filmu iż jest po prostu kolejna część Obcego !!!!! ( Nawiasem mówiąc niewnosząca nic nowego w ten gatunek filmu zwyczajny odgrzewany kotlet ) Ridley Scott zabawił się w kucharza podającego odgrzewane danie z dnia wczorajszego po prostu jest niesmaczne lekko mówiąc.

Wyślij PW
Dodał: adam-71 Dodano: 2013-09-14 21:09:55

bardzo fajowy filmik,kto jest na tak to łapki w górę

Wyślij PW
Dodał: debomir Dodano: 2013-08-10 14:39:45

jak to ostatnio bywa, dobre efekty i kiepski scenariusz. Wieje naiwnością i nie umywa się pod względem przemyślanej fabuły do klasyki kina SF

Wyślij PW
Dodał: Cieply Dodano: 2013-08-05 12:52:46

Fajny

Wyślij PW
Dodał: bambo40 Dodano: 2013-01-30 00:23:50

Film może nie aż tak b. dobry, ale na tyle dobry, i warto go obejrzeć. Polecam.

Wyślij PW
Dodał: edelwajs1 Dodano: 2013-01-27 12:51:18

fajne czekam na część 2

Wyślij PW
1 2 3ostatnia

Dodaj opinię

Zaloguj się, aby móc komentować.