Polecamy

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (2014)

Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg – Zimowy żołnierz

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
Polecamy

Paranormal Activity: Naznaczeni (2014)

Poprawione i kompletne tłumaczenie. Rodzina i przyjaciele próbują uratować Jessiego przed tajemniczymi siłami, które go nawiedzają.

Paranormal Activity: Naznaczeni
Polecamy

Son of Batman (2014)

Batman dowiaduje się, że miasto ogarneła przemoc, niesfornego syna pre-teen, podejmuje walkę z grupę terrorystyczną League of Assassins.

Son of Batman
Polecamy

Legendy Ringu (2013)

Stallone i De Niro wcielają się w role Henryego "Żylety" Sharpa oraz Billyego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem. Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym...

Legendy Ringu
Polecamy

Kapitan Phillips (2013)

"Kapitan Phillips" to wielowarstwowy obraz porwania przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama, do którego doszło w 2009 roku. Dzięki charakterystycznemu spojrzeniu reżysera Paula Greengrassa, film jest jednocześnie przyspieszającym bicie serca thrillerem i złożonym portretem przedstawiającym skutki globalizacji. "Kapitan Phillips" skupia się na relacji kapitana kontenerowca Richarda Phillipsa (w tej roli dwukrotny zdobywca nagrody Akademii Tom Hanks) i dowódcy piratów...

Kapitan Phillips
Polecamy

Jamesy Boy (2014)

Nastoletni członek gangu trafia do więzienia, gdzie zaprzyjaźnia się ze skazanym za morderstwo mężczyzną.

Jamesy Boy
Polecamy

Need for Speed (2014)

Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.

Need for Speed
Polecamy

Kwiaty na Poddaszu (2014)

Książka opowiada o rodzeństwie, dwóch chłopcach i dwóch dziewczynkach. Po tragicznej śmierci ojca i odejściu matki dzieci czeka trudna egzystencja na strychu w posiadłości ich dziadków. Ucieczkę od trudnych warunków, w jakim przyszło im żyć, utrudni im ukrywany sekret z rodzinnej przeszłości.

Kwiaty na Poddaszu
Polecamy

Wij (2014)

„Wij” to rosyjski horror oparty na opowiadaniu Mikołaja Gogola o legendarnym stworze Wij, który uśmiercał spojrzeniem. Produkcja filmu zaczęła się w 2005 roku i została przerwana ze względu na brak finansów. Obraz filmowy opowiada historię angielskiego kartografa Jonatana Greena, który w XVIII wieku podjął się wyprawy naukowej z zachodniej Europy na Wschód. Po przejściu Transylwanii i Karpat znalazł się przez przypadek w małej, zapomnianej przez ludzi wiosce na Ukrainie. Wioska ukryta w gęstych ...

Wij
Polecamy

Ziemia Jałowa (2012)

Film zaczyna się od sceny w policyjnym areszcie, gdzie przesłuchiwany jest posiniaczony Harvey Denton (Luke Treadaway). Inspektor West (Timothy Spall) posiada zeznania naocznego świadka i nie ma wątpliwości co do roli Harveya w udaremnionym napadzie i późniejszym usiłowaniu morderstwa lokalnego biznesmena Stevena Ropera. Jednak Harvey wszystkiemu zaprzecza i zgadza się opowiedzieć swoją wersję wydarzeń.

Ziemia Jałowa

Thor: Mroczny świat / Thor: The Dark World

Plakat filmu Thor: Mroczny świat / Thor: The Dark World
Aktualna ocena: 3.6

(2013)

Fantasy / Przygodowy / Wersja ENG

"Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.

Wyświetleń: 1398 | Głosów: 22 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 6 | Dodał: maniak

Powiązane filmy

Plakat filmu Thorne: Sleepyhead Thorne: Sleepyhead
Player: PutLocker
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 2010
Plakat filmu Blackthorn Blackthorn
Player: Maxvideo
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 2011
Plakat filmu Thor 3D / Thor Thor 3D / Thor
Player: PutLocker
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 2011
Plakat filmu Hulk vs Thor Hulk vs Thor
Player: Novamov
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Napisy
Rok: 2009
Plakat filmu Thor 3D / Thor Thor 3D / Thor
Player: PutLocker
Jakość filmu HD
Wer. językowa: Lektor
Rok: 2011
1 2 3 4 5 6

Opinie Widzów (6)

Dodał: danielghost199 Dodano: 2013-11-20 22:29:19

Wy idźcie w huj z takimi komentarzami idioci do kina jak się nie podoba nieuki kurna cieszcie się że w ogóle coś jest,jak was nie stać to won do kina dorośli to wy na pewno nie jesteście kurna przedpremierowa wersja a ci już kurna myślą że będzie dubbing full hd haha i co jeszcze może kurna jeszcze 3d i darmowe żarcie szkoda patrzeć na te komentarze.

Wyślij PW
Dodał: eblistor Dodano: 2013-11-19 23:00:36

ktos zjebal robote wstawiajac takie gowno

Wyślij PW
Dodał: billaden666 Dodano: 2013-11-17 15:12:06

to idz do kina pajacu i wydaj plny

Wyślij PW
Dodał: psinos Dodano: 2013-11-15 21:48:05

kiedy normalna wersja ??

Wyślij PW
Dodał: karial0001 Dodano: 2013-11-10 15:20:38

Idz PAN W CHUJ. Po co takie gówno wstawiacie.

Wyślij PW
Dodał: Kocurek007 Dodano: 2013-11-03 16:01:19

Usun to gowno bo az zal patrzec

Wyślij PW

Dodaj opinię

Zaloguj się, aby móc komentować.