Filmy online - Filmy akcji online

Aktualna ocena: 3.3

Sanktuarium / Sanctuary (1997)

Akcja

„Sanctuarium” to wspaniały film akcji reżyserii Tibor'a Takacs'a. Przez 99 minut filmu przeżyjemy niezapomniane wrażenia. Nad scenariuszem do filmu pracowali Michael Stokes, Brian Irving. Jest to świetna kanadyjska produkcja. Opowiada historię Luke Connolly, który kilka lat temu pracował dla rządowej agencji wywiadowczej. Po jednej z akcji upozorował swoją śmierć. W ten sposób przestał istnieć, a dane dotyczące jego osoby zostały skasowane. Wciela się w rolę księdza i na własną rękę działa w tym fachu. Ratuje agentów pracujących dla rządu, a których agencja uważa już za niepotrzebnych i nadających się do usunięcia. Informacje o zbędnych pracownikach Luke otrzymuje od jednego zaprzyjaźnionego urzędnika, jest on wysoko postawiony w całej agencji i nie jest za rządami w niej panującymi. Jednak jego spokojnie realizowane zadania nie potrwają długo. Jak się okaże Luke'owi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy uda mu się wyjść cało z czekających na niego ataków. Obsada: Hardee T. Lineham - Ojciec Ricci, David Calderisi - Biskup Gallo, Mark Dacascos - Luke Connolly, Kyle Travis, Jaimz Woolvet, Kylie Travis - Rachel Malcolm, Alex Karzis - Tic Tac, Monika Schnarre - Colette Fortier, Nigel Bennett - Senator Stephen Macguire, Sheldon Davis - Ojciec Joe Ryan.

Wyświetleń: 143 | Głosów: 3 | Aktualna ocena: 3.3 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.7

Dwa Króliki / 2 Coelhos (2012)

Akcja

Grupka podrzędnych złodziejaszków i kanciarzy z Sao Paolo postanawia dokonać skoku swojego życia, rabując dwa miliony dolarów, które lokalny gangster wysyła skorumpowanemu prokuratorowi.

Wyświetleń: 4049 | Głosów: 28 | Aktualna ocena: 3.7 / 5.0 | Komentarzy: 20 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.6

Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości wg Toma Clancy'ego / Ghost Recon: Alpha (2012)

Akcja / Sci-Fi

Film przenosi widza w samo centrum wojny przyszłości, stając ramię w ramię z armią USA. Za linią wroga, żołnierze – Drużyna Duchów muszą atakować szybko i skutecznie by wyeliminować jednego z najbardziej przerażających zbrodniarzy wojennych, po czym zniknąć bez śladu. Gdy drużyna jest już gotowa aby ukończyć swoją misję, ich precyzyjny atak wymyka się spod kontroli. Zamienia się w epicką strzelaninę w obronie przed światowym kataklizmem. Po trwającym ponad dekadę polowaniu, wywiad USA otrzymał poufne informacje, które mogą doprowadzić do wyeliminowania jednego z głównych celów: Borisa Szewczenki, autora jednej z najbardziej haniebnych zbrodni wojennych XXI wieku. Mający powiązania z rosyjskimi ultranacjonalistami, Szewczenko ma zamiar dostarczyć im niezidentyfikowaną jeszcze broń, o której analitycy wiedzą tylko tyle, że może doprowadzić do masowej destrukcji... Ale nie każdy jest w stanie wyeliminować Szewczenkę, ukrywającego się gdzieś w okolicy syberyjskiej linii brzegowej. Prezydent Stanów Zjednoczonych wydał zgodę na przeprowadzenie misji mającej na celu zabicie go, wykorzystując swoje najskuteczniejsze narzędzia. Czterej członkowie drużyny Duchów – najbardziej elitarnej jednostki przyszłości w służbie Armii Stanów Zjednoczonych, to precyzyjnie wytrenowane ludzkie maszyny wyposażone w niszczycielskie, najnowocześniejsze technologie gotowe do wykorzystania na polu walki. To właśnie oni mają wykonać tę misję. Jednak za linią wroga, Duchy odkrywają, że Szewczenko i jego sprzymierzeńcy są tylko wierzchołkiem góry lodowej. To, co miało być precyzyjnym atakiem, przerodziło się w niekontrolowaną bitwę pomiędzy samotną, elitarną jednostką i ich rosyjskimi odpowiednikami. Rosjanie mają jednak kilka asów w rękawie, które sprawią, że drużyna Duchów tej misji szybko nie zapomni...

Wyświetleń: 5197 | Głosów: 21 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 21 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.0

Fullmetal Alchemist: Święta Gwiazda Milos / Hagane no Renkinjutsushi: Milos no Sei-Naru Hoshi (2011)

Akcja / Animacja / Fantasy

"Fullmetal Alchemist: Brotherhood" to anime na podstawie mangi "Fullmetal Alchemist". W przeciwieństwie do "Stalowego alchemika" dokładnie trzyma się pierwowzoru. Wydarzenia rozgrywają się w alternatywnym świecie w XX wieku. Głównymi bohaterami są dwaj bracia - starszy Edward Elric i młodszy Alphonse Elric. Obaj pasjonują się alchemią, formą nauki, która wymaga dużej wiedzy i zdolności. Pewnego dnia ich matka Trisha umiera. Bracia nie mogąc pogodzić się z utratą bliskiej im osoby, postanawiają przywrócić ją do życia za pomocą alchemii. Łamią wiec tabu i przeprowadzają transmutację. Wyniki ich działań okazują się tragiczne. Alphonse traci swoje ciało, a Edward lewą nogę. Ostatkiem sił starszemu bratu udaje się poświęcić prawą rękę i wiąże duszę swojego brata ze starą zbroją. Od tego czasu głównym zadaniem Eda i Ala jest odnalezienie kamienia filozoficznego, zwiększającego możliwości...

Wyświetleń: 251 | Głosów: 2 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 1 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.4

Bitwa o Azję / The Malay Chronicles: Bloodlines (2011)

Akcja / Przygodowy

The Malay Chronicles: Bloodline (w Malezji znany jako Hikayat Merong Mahawangsa) jest filmem przygodowym rozgrywającym się w II w.n.e. w starożytnej Malezji przy udziale Rzymian i Chińczyków. Opowiada on historię podróży Merong Mahawangsy (ponoć potomka Aleksandra Wielkiego) eskortującego rzymskiego księcia do ślubu z piękną chińską księżniczką. Film łączy w sobie elementy romansu i przygody, w połączeniu z dużą dawką walki wręcz, jak też innych sztuk walki. Ponadto posiada on międzynarodową obsadę i jest drugim pod względem kosztów produkcji filmem malezyjskim.

Wyświetleń: 367 | Głosów: 3 | Aktualna ocena: 3.4 / 5.0 | Komentarzy: 2 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.8

The Bag Man (2014)

Akcja / Sensacyjny / Thriller

Jack (John Cusack) to niepozbawiony ludzkich odruchów twardziel, którego prześladuje chroniczny pech. Mężczyzna otrzymuje pozornie proste, ale nietypowe zlecenie od legendarnego szefa mafii, Darny (Robert De Niro). Ma odebrać dla niego tajemniczą torbę i udać się z nią do odludnego motelu, gdzie ma oczekiwać przybycia zleceniodawcy. Do tego momentu misja Jacka przebiega gładko. Jednak długa noc w motelu obfituje w ciąg brutalnych zdarzeń, w wyniku których na jego drodze staje Rivka (Rebecca Da Costa), piękna kobieta, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Gdy na miejsce przybywa wreszcie długo oczekiwany Darna sytuacja jest już mocno skomplikowana. Wspólnie będą musieli zmierzyć się z niespodziewanymi i ekstremalnymi konsekwencjami nocnych zdarzeń w motelu.

Wyświetleń: 579 | Głosów: 4 | Aktualna ocena: 3.8 / 5.0 | Komentarzy: 4 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 4.3

Wasabi - Hubert zawodowiec / Wasabi (2001)

Akcja / Komedia

Komedia kryminalna produkcji francusko- japońskiej pod tytułem „Wasabi- Hubert zawodowiec'' jest wyreżyserowana przez Gerarda Krawczyka. Scenariuszem do tego filmu zajął się słynny Luc Besson. Jest to opowieść o paryskim detektywie Hubercie Fiorentini (Jean Reno), który znany jest ze stosowania niekonwencjonalnych metod zwalczania przestępczości. Komendant policji w której pracował Hubert, doradził mu skorzystanie z zasłużonego urlopu po ostatniej akcji i trzymanie się z dala od sytuacji dla wszystkich niebezpiecznych. W tym samym czasie Hubert dostał wiadomość o śmierci swojej byłej kochanki Miko, z którą kiedyś był bardzo związany uczuciowo. Nie wiedział nawet, że ona pozostawiła mu coś w rodzaju spadku. Kiedy detektyw przyjechał do Japonii, dowiedział się co to za spadek. Okazało się, że jest to młoda dziewiętnastoletnia córka, Yumi (Ryoko Hirosue). Dziewczyna jest pewna, że jej matka została zamordowana. Hubert nie zastanawiając się ani chwili, z pomocą swojego przyjaciela Momo (Michel Muller), przeprowadza prywatne śledztwo, aby znaleźć zabójcę Miko.

Wyświetleń: 500 | Głosów: 7 | Aktualna ocena: 4.3 / 5.0 | Komentarzy: 2 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.3

Burzliwe Seattle / Seattle Superstorm (2012)

Akcja / Sci-Fi

Pracujący dla NASA naukowiec, Tom Reynolds, przeprowadza się wraz z narzeczoną do Seattle. W międzyczasie wojsko zestrzeliwuje nad miastem nieznany obiekt latający. Niedługo potem miastem wstrząsa seria makabrycznych kataklizmów, a Tom zmuszony jest ocalić nie tylko swoją rodzinę, ale także całe miasto.

Wyświetleń: 828 | Głosów: 3 | Aktualna ocena: 3.3 / 5.0 | Komentarzy: 6 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 2.6

Rekiny: walka o życie / Shark Week (2012)

Akcja / Horror / Sci-Fi

Zrozpaczony po śmierci syna Tiberon (Patrick Bergin) porywa osiem osób. Szaleniec uważa, że jego zakładnicy są odpowiedzialni za śmierć ukochanego dziecka. Aby się zemścić, wymyśla szaloną grę, w której wszyscy uprowadzeni muszą wziąć udział. W każdym kolejnym etapie uczestnicy, którym udało się ocaleć, muszą walczyć z innym gatunkiem rekina. Ośmiu graczy rozpoczyna rozgrywkę, w której stawką jest życie. Jednym z uprowadzonych mężczyzn jest Frankie (Frankie Cullen).

Wyświetleń: 2163 | Głosów: 9 | Aktualna ocena: 2.6 / 5.0 | Komentarzy: 13 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 4.0

I żyli długo i zaplątani / Tangled Ever After (2012)

Akcja / Animacja

Roszpunka i Julek biorą ślub. Wtem koń Max przypadkiem upuszcza obrączki, które toczą się w dwie strony i uciekają. Paskal (kameleon) i Max biegają po królestwie, usiłując je złapać.

Wyświetleń: 6743 | Głosów: 55 | Aktualna ocena: 4.0 / 5.0 | Komentarzy: 25 | Dodał: dirtdarazz

hit
Aktualna ocena: 4.2

LEGO® PRZYGODA / Lego: The Movie (2014)

Akcja / Animacja / Komedia

Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

Wyświetleń: 1475 | Głosów: 9 | Aktualna ocena: 4.2 / 5.0 | Komentarzy: 9 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

Zemsta Sharpe'a / Sharpe's Revenge (1997)

Akcja

12 część przygód dzielnego wojaka Ryśka Szarpa Zbliża się najważniejsza bitwa, która może zakończyć wojnę angielsko-francuską. Major Ducos rzuca cień podejrzenia na Richarda Sharpa zarzucając mu kradzież wielkiego skarbu Napoleona. Jednocześnie żona Richarda opuszcza go dla innego mężczyzny wyjeżdżając do Anglii. Richard Sharpe musi uciec ścigającym go władzom, by oczyścić się z zarzutów i odzyskać Jane.

Wyświetleń: 70 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 4.0

Born to Race: Fast Track (2014)

Akcja / Wersja ENG

Danny Krueger to dwudziestoletni zawodnik, który bierze udział w wyścigach samochodowych. Po zdobyciu stypendium do prestiżowej akademii Fast Lane Racing w Danny'm budzi się chęć konkurowania z najlepszymi wśród młodych kierowcami na świecie.

Wyświetleń: 360 | Głosów: 3 | Aktualna ocena: 4.0 / 5.0 | Komentarzy: 3 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.0

Easy Money Life Deluxe (2013)

Akcja / Kryminał / Wersja ENG

Finałowa część szwedzkiej trylogii gangsterskiej "Easy Money". Jorge (Matias Varela) właśnie wyszedł z więzienia i planuje swój ostatni wielki skok, który ma zakończyć jego gangsterską "karierę", czy jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Wyświetleń: 11 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

60 sekund / Gone in 60 Seconds (1974)

Akcja / Dramat

Maindrian Pace (H.B. Halicki) jest złodziejem samochodów. Wraz ze swoim zespołem musi ukraść w krótkim czasie 48 bardzo cennych i rzadkich aut. Wszystko idzie dobrze do czasu, kiedy jeden ze współpracowników postanawia zdradzić 'szefa'...

Wyświetleń: 530 | Głosów: 4 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz