Polecamy

Need for Speed (2014)

Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.

Need for Speed
Polecamy

Wij (2014)

„Wij” to rosyjski horror oparty na opowiadaniu Mikołaja Gogola o legendarnym stworze Wij, który uśmiercał spojrzeniem. Produkcja filmu zaczęła się w 2005 roku i została przerwana ze względu na brak finansów. Obraz filmowy opowiada historię angielskiego kartografa Jonatana Greena, który w XVIII wieku podjął się wyprawy naukowej z zachodniej Europy na Wschód. Po przejściu Transylwanii i Karpat znalazł się przez przypadek w małej, zapomnianej przez ludzi wiosce na Ukrainie. Wioska ukryta w gęstych ...

Wij
Polecamy

Jamesy Boy (2014)

Nastoletni członek gangu trafia do więzienia, gdzie zaprzyjaźnia się ze skazanym za morderstwo mężczyzną.

Jamesy Boy
Polecamy

47 roninów (2013)

Grupa samurajów postanawia zemścić się na bezwzględnym szogunie za haniebną śmierć swojego mistrza.

47 roninów
Polecamy

Son of Batman (2014)

Batman dowiaduje się, że miasto ogarneła przemoc, niesfornego syna pre-teen, podejmuje walkę z grupę terrorystyczną League of Assassins.

Son of Batman
Polecamy

Ziemia Jałowa (2012)

Film zaczyna się od sceny w policyjnym areszcie, gdzie przesłuchiwany jest posiniaczony Harvey Denton (Luke Treadaway). Inspektor West (Timothy Spall) posiada zeznania naocznego świadka i nie ma wątpliwości co do roli Harveya w udaremnionym napadzie i późniejszym usiłowaniu morderstwa lokalnego biznesmena Stevena Ropera. Jednak Harvey wszystkiemu zaprzecza i zgadza się opowiedzieć swoją wersję wydarzeń.

Ziemia Jałowa
Polecamy

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (2014)

Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg – Zimowy żołnierz

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
Polecamy

Legendy Ringu (2013)

Stallone i De Niro wcielają się w role Henryego "Żylety" Sharpa oraz Billyego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem. Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym...

Legendy Ringu
Polecamy

RoboCop (2014)

W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Wytwarzane przez nią Drony już od lat wspierają zagraniczne siły militarne, przynosząc wytwórcom milionowe zyski. Teraz nadarzyła się okazja, by wypróbować kontrowersyjne technologie na rodzimym rynku. Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant, daje z siebie wszystko, aby powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Gdy zostaje ciężko ranny na służbie, OmniCorp dostrzega ...

RoboCop
Polecamy

Kwiaty na Poddaszu (2014)

Książka opowiada o rodzeństwie, dwóch chłopcach i dwóch dziewczynkach. Po tragicznej śmierci ojca i odejściu matki dzieci czeka trudna egzystencja na strychu w posiadłości ich dziadków. Ucieczkę od trudnych warunków, w jakim przyszło im żyć, utrudni im ukrywany sekret z rodzinnej przeszłości.

Kwiaty na Poddaszu
Polecamy

Paranormal Activity: Naznaczeni (2014)

Poprawione i kompletne tłumaczenie. Rodzina i przyjaciele próbują uratować Jessiego przed tajemniczymi siłami, które go nawiedzają.

Paranormal Activity: Naznaczeni

Filmy online - Filmy akcji online

Aktualna ocena: 3.8

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia / The Hunger Games: Catching Fire (2013)

Akcja / Sci-Fi / Wersja ENG

Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn.

Wyświetleń: 3252 | Głosów: 52 | Aktualna ocena: 3.8 / 5.0 | Komentarzy: 5 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.5

W imię króla 2: Dwa światy / In the Name of the King 2: Two Worlds (2011)

Akcja / Dramat / Fantasy / Przygodowy

W imię króla 2: Dwa światy jest to przygodowo-fantastyczny film produkcji niemiecko-kanadyjskiej. Został on wyreżyserowany przez Uwe Boll. Natomiast scenariusz do filmu napisał Michael Nachoff. Film ten jest to kolejna część pierwszej części pod tym samym tytułem. Film opowiada o życiu pewnego mężczyzny o imieniu Granger. Mężczyzna ten jest gangsterem. W rolę gangstera wcielił się tutaj Dolph Lundgren. Mężczyzna ten jest byłym żołnierzem. Wiele czasu spędził on na wojnach i różnych misjach. Bardzo lubił to co robił. Pewnego dnia zostaje on przeniesiony w inny świat. Zupełni inny od tego realistycznego. Jest to świat pełen magii i smoków. Teraz musi on wykonać pewne zadanie. Musi zmierzyć się ze złem jakie panuje w tym świecie. Czy mu się to uda? A do tego wszystkiego najważniejsze jest to, że musi on wypełnić przepowiednie, która została przewidziana w dalekiej starożytności. Jak poradzi z tym sobie jeden mężczyzna? Fajny film fantastyczny. Dużo elementów humorystycznych. Przede wszystkim dobra gra aktorska.

Wyświetleń: 5306 | Głosów: 20 | Aktualna ocena: 3.5 / 5.0 | Komentarzy: 10 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.4

Plan doskonały / Inside Man (2006)

Akcja / Thriller

Na bank napada grupa kilku osób przebranych za malarzy. Spokojnie opanowają pomieszczenia i unieszkodliwiają kamery - zanim zaskoczeni strażnicy zdążą zareagować. Wszystkim kilkudziesięciu zakładnikom każą się przebrać w takie same maski i ubrania jakie sami mają na sobie. Są brutalni - a w pewnym momencie zabijają zakładnika na oczach policji. Do akcji wkracza negocjator a zaraz po nim podejrzana pani pełnomocnik założyciela i dyrektora banku, który z niewiadomych przyczyn jest przerażony faktem zajęcia właśnie tego - a nie innego oddziału banku. Akcja toczy się wartko - i co ciekawe - po całym zajściu: nie ma winnych, nikt nie został pobity, zakładnik który miał być martwy cieszy się dobrym zdrowiem - a z banku nie skradziono ani centa. Czy na pewno ? A może ktoś bardzo nie chce się przyznać do tego, że złodzieje byli, ukradli, i skrzywdzili tylko tego, kogo chcieli skrzywdzić...? ...i zrobili to piekielnie sprytnie.

Wyświetleń: 1514 | Głosów: 12 | Aktualna ocena: 3.4 / 5.0 | Komentarzy: 5 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 2.0

Snajper 2 / Sniper 2 (2002)

Akcja / Dramat

Akcja 'Snajper 2' to kontynuacja jednego z najbardziej spektakularnych i wybuchowych filmów sensacyjnych w historii kina. Sierżant Thomas Beckett wyrusza z samobójczą misją na Bałkany, a towarzyszy mu skazaniec z celi śmierci. Ich celem jest zbuntowany generał oskarżony o przeprowadzenie czystek etnicznych na obszarze zwanym 'ziemią niczyją'.

Wyświetleń: 507 | Głosów: 1 | Aktualna ocena: 2.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 2.7

Powrót ery dinozaurów / Age of Dinosaurs (2013)

Akcja

Stosując przełomową technologię regeneracji tkanek biotechnologiczna firma tworzy żywe dinozaury. Wkrótce istoty te wydostają się na wolność i zaczynają terroryzować Los Angeles. Nastaje nowa epoka dinozaurów. W chaosie, jaki ogarnia miasto, były strażak musi uratować swoją nastoletnią córkę.

Wyświetleń: 476 | Głosów: 7 | Aktualna ocena: 2.7 / 5.0 | Komentarzy: 7 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 2.9

Frankenstein's Army (2013)

Akcja / Horror / Sci-Fi

Zbliża się koniec II Wojny Światowej. Wojska rosyjskie wkraczają do wschodnich Niemiec. Oddział rosyjskich żołnierzy odkrył tajny kompleks nazistowskich laboratoriów, w których na podstawie zapisów z dziennika doktora Frankensteina prowadzono doświadczenia. Były one wynikiem ostatecznego i upiornego aktu desperacji Hitlera, aby nie dopuścić do klęski i przegrania wojny. Aby to osiągnąć, podstawowym celem jaki sobie założono, było stworzenie armii super-żołnierzy, wykorzystując do tego fragmenty ciał swoich poległych towarzyszy.

Wyświetleń: 2142 | Głosów: 4 | Aktualna ocena: 2.9 / 5.0 | Komentarzy: 10 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.6

Man of Tai Chi (2013)

Akcja

Historia rozgrywa się we współczesnym Pekinie i opowiadać o duchowej podróży młodego adepta sztuk walki, którego umiejętności przynoszą mu zarówno ekscytujące możliwości, jak i bolesne wybor

Wyświetleń: 2297 | Głosów: 38 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 23 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 4.9

Kolonia / The Colony (2013)

Akcja / Sci-Fi / Thriller

Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości po nadejściu kolejnego zlodowacenia. Ci, którzy przetrwali, żyją pod ziemią w społecznościach pogrążonych w chaosie przemocy i nagminnego kanibalizmu zrodzonego z braku żywności.

Wyświetleń: 4993 | Głosów: 407 | Aktualna ocena: 4.9 / 5.0 | Komentarzy: 33 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.7

Wolverine / The Wolverine (2013)

Akcja / Sci-Fi

Wolverine wyrusza do Japonii, gdzie zmierzy się ze starym wrogiem, który wpłynie na jego przyszłość.

Wyświetleń: 7121 | Głosów: 46 | Aktualna ocena: 3.7 / 5.0 | Komentarzy: 21 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.6

Czerwony świt / Red Dawn (2012)

Akcja

Spokój w pewnym mieście, w stanie Waszyngton, zakłóca niespodziewana inwazja spadochroniarzy z Korei Północnej. USA stało się celem ataku, wszyscy mieszkańcy więźniami, a miasta okupowane. Grupa młodych obywateli decyduje się walczyć z wrogiem. Las stał się ich schronieniem, a szkolna maskotka Rosomak inspiracją dla nowo stworzonej grupy. Łączą się by uwolnić swoje miasto od oprawców oraz odzyskać wolność.

Wyświetleń: 3846 | Głosów: 20 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 13 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.0

The Necessary Death Of Charlie Countryman (2013)

Akcja / Komedia / Sensacyjny / Wersja ENG

Charlie (Shia LaBeouf) to przeciętny chłopak, który przeprowadza się do Budapesztu po śmierci matki. Tam spotyka tajemniczą wiolonczelistkę (Evan Rachel Wood), w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Niestety, piękna dziewczyna jest związana z brutalnym gangsterem, Nigelem (Mads Mikkelsen), który nie ma zamiaru zrezygnować ze swojej partnerki. Żeby zdobyć ukochaną, a jednocześnie ją chronić, Charlie zgadza się zostać workiem treningowym oprychów, zatrudnionych przez Nigela. W końcu dochodzi do sytuacji, w której chłopak zostaje postawiony przed wyborem..

Wyświetleń: 41 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.6

Przesyłka / The Package (2012)

Akcja / Sensacyjny

Tommy ma dostarczyć pewną paczkę. Wydaje się, że jest to rutynowe zlecenie, do czasu, gdy jakiś gang próbuje przechwycić cenny ładunek. Okazuje się bowiem, że paczka zawiera zupełnie coś innego niż myślał Tommy.

Wyświetleń: 7137 | Głosów: 33 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 11 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.8

Mokra robota / Setup (2011)

Akcja / Dramat / Komedia / Kryminał

Mokra robota jest to amerykański dramat, który został wyreżyserowany przez Mike Gunthera. Film ten opowiada o trójce pewnych mężczyzn, którzy chcą zdobyć duże pieniądze. Oczywiście wykonują pewne zadanie i udaje im się wzbogacić o całkiem dużą sumę pieniędzy. Jednak niestety jeden z panów o imieniu Vincent postanawia zdradzić pozostałych kolegów. Oczywiście niestety koledzy mu nie odpuszczają i postanawiają iść z nim na wojnę. Dochodzi do wielkiej strzelaniny dzięki czemu udaje im się uzyskać pieniądze. Sonny kolega Vincenta jest zdolny do wszystkiego. Od teraz postanawia nawiązać współpracę z jednym z szefów lokalnej mafii. W filmie udział wzięli: Ryan Phillippe, Curtis „50 Cent” Jackson i Bruce Willis. Film opowiada bardzo interesującą historię. Będziemy świadkami wielu scen ze strzelaninami. Dużą rolę w filmie możemy zawdzięczać występującym tam aktorom i aktorkom.

Wyświetleń: 2664 | Głosów: 17 | Aktualna ocena: 3.8 / 5.0 | Komentarzy: 8 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.0

Ekstremalne randki / Extreme Dating (2004)

Akcja / Komedia

Lindsay Culver, Daniel Roenick i Troy Rile są współpracownikami i zarazem przyjaciółmi. Wszyscy oczywiście mają kłopoty z życiem towarzyskim. Pewnego razu Troy spotyka dziewczynę, która bardzo chce poznać, ale nie wie jak zaaranżować spotkanie. Przyjaciele wymyślają plan, jak dać sposobność bliższego poznania się nieznajomej i ich przyjaciela. Aranżują porwanie, gdzie Troy i Amy (dziewczyna, która tak bardzo chce poznać) mają być osobami porwanymi i dzięki temu mają się bliżej poznać. Jednak sytuacja wymyka się spod kontroli, Troy i Amy zostają porwani na poważnie.

Wyświetleń: 890 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.6

E=mc² PL (2002)

Akcja / Komedia / Polskie

Max (Olaf Lubaszenko) jest świetnie zapowiadającym się doktorem filozofii. Skromna pensja naukowca i znikome perspektywy na lepszą przyszłość, zmuszają go do poszukiwania dodatkowych źródeł dochodu. Max pisze prace magisterskie, dyplomowe i licencjackie na zamówienie. Jedną z jego klientek zostaje Stella (Agnieszka Włodarczyk), studentka ostatniego roku pedagogiki. Pozornie prosta sprawa komplikuje się, gdy Max zakochuje się w Stelli, która jest dziewczyną Ramzesa (Cezary Pazura) - zazdrosnego o nią wpływowego gangstera.

Wyświetleń: 1144 | Głosów: 17 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 5 | Dodał: dirtdarazz