Polecamy

Blue Jasmine (2013)

Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta małżeństwa zablokowane, jej uporządkowane życie z dnia na dzień zmienia się nie do poznania. Żeby ukoić skołatane nerwy i uniknąć kłopotliwych spotkań ze znajomymi z nowojorskiej elity, Jas...

Blue Jasmine
Polecamy

W imię... (2013)

Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny.

W imię...
Polecamy

Miłosny Kąsek (2012)

Rainmouth - senne miasteczko położone na brytyjskim wybrzeżu. Okoliczne nastolatki w czasie wakacji świetnie się bawią. Za dnia pracują w miejscowej fabryce, a wieczorami imprezują. Wyjątkiem jest Jamie (Ed Speleers), który wbrew swojej woli musi pomagać matce w prowadzeniu małego hotelu. Wszystko zmienia się, gdy chłopak poznaje śliczną amerykańską turystkę - Julianę (Jessica Szohr). Jego dobry nastrój psuje jednak niespodziewane zniknięcie jednego z kolegów, a następnie kolejnego nastolatka. W...

Miłosny Kąsek
Polecamy

AE: Apocalypse Earth (2013)

Grupa uchodźców z Ziemi trafia na egzotyczną planetę. Będą musieli stoczyć tu ciężką walkę o przeżycie z bezlitosnymi obcymi.

AE: Apocalypse Earth
Polecamy

Wałęsa. Człowiek z nadziei (2013)

Zobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi ma...

Wałęsa. Człowiek z nadziei
Polecamy

Force of Execution (2013)

Kiedy zawodowy zabójca partaczy kolejne zadanie, boss przestępczego imperium postanawia go oszczędzić i wykorzystać do walki z wrogiem, który chce przejąć interes.

Force of Execution
Polecamy

Kapitan Phillips (2013)

"Kapitan Phillips" to wielowarstwowy obraz porwania przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama, do którego doszło w 2009 roku. Dzięki charakterystycznemu spojrzeniu reżysera Paula Greengrassa, film jest jednocześnie przyspieszającym bicie serca thrillerem i złożonym portretem przedstawiającym skutki globalizacji. "Kapitan Phillips" skupia się na relacji kapitana kontenerowca Richarda Phillipsa (w tej roli dwukrotny zdobywca nagrody Akademii Tom Hanks) i dowódcy piratów...

Kapitan Phillips
Polecamy

Pod Mocnym Aniołem (2014)

Jerzy, pisarz i alkoholik, pod wpływem miłości do kobiety próbuje wyjść z nałogu.

Pod Mocnym Aniołem
Polecamy

Freezer (2013)

Robert zostaje zamknięty w mięsnej chłodni przez rosyjskich bandytów, którym jest winny sporą sumę pieniędzy.

Freezer
Polecamy

1812. Ułańska Ballada (2013)

Rok 1812. W przeddzień decydującej bitwy pod Borodino, tajny agent Napoleona znany jako Kutuzowa, kradnie plan bitwy ma dostarczyć je do Polski, gdzie Napoleon ma burzliwy romans z hrabiną Walewską.

1812. Ułańska Ballada
Polecamy

Homefront (2013)

Phil Broker (Jason Statham) jest agentem wydziału do walki z narkotykami, który właśnie przeszedł na emeryturę. Po latach ciężkiej pracy i życiu w ciągłym napięciu chce uciec od wszystkiego i wraz z rodziną przeprowadza się do małego, z pozoru spokojnego miasteczka. Z czasem okazuje się, że okolica jest sterroryzowana przez narkotykowego dilera Gatora (James Franco). Phil wplątuje się w miejscowy konflikt stając przeciwko mafiosowi.

Homefront
Polecamy

Vikingdom (2013)

Przygoda zapomnianego króla Ericka, który musi pokonać Thora, boga burzy. Thor jest na misji zgromadzenia antycznych reliktów. Okazja do tego zdarza sie raz na 800 lat, w przeciwnym razie Erick nigdy nie odzyska swojego królestwa.

Vikingdom
Polecamy

Ja, Frankenstein (2014)

Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, kryjąc swoją tożsamość przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

Ja, Frankenstein
Polecamy

La Casa del fin de los tiempos (2013)

Dulce jest matką rodziny, która ma spotkania z duchami w jej starym domu, gdzie wyzwala się straszne proroctwo. 30 lat później, Dulce, jako staruszka, wraca do domu, aby rozwikłać tajemnicę i tragedię, która gnębiła ją przez te wszystkie lata.

La Casa del fin de los tiempos
Polecamy

RoboCop (2014)

Rok 2028. Międzynarodowa korporacja OmniCorp wiedzie prym w dziedzinie robotyki. Jej produkty wygrywają wojny na całym świecie. Teraz OmniCorp chce opanować także rynek, jakim jest zwalczanie przestępczości w miastach. Gdy Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż i ojciec, a jednocześnie uczciwy glina, zostaje ciężko ranny, nadarza się doskonała okazja, by OmniCorp wcieliła w życie swój kolejny eksperyment.

RoboCop
Polecamy

Szpieg: Tajna Operacja (2013)

Agent wywiadu, który ukrywa prawdziwą tożsamość przed żoną, otrzymuje kolejne zadanie i udaje się do Tajlandii.

Szpieg: Tajna Operacja
Polecamy

Nebraska (2013)

Podstarzały alkoholik Woody (Bruce Dern) dowiaduje się, że wygrał na loterii milion dolarów. By odebrać jednak nagrodę, musi się udać do Nebraski. Postanawia więc zabrać ze sobą swojego syna, Davida (Will Forte), lecz mężczyzna nie wierzy w wygraną ojca i sądzi, że padł on ofiarą oszustów, wysyłających zwycięskie losy po całej Ameryce. Pomimo sceptycznego nastawienia, David dołącza do ojca i wspólnie udają się w podróż, spotykając po drodze krewnych i znajomych, którym Woody jest winny pieniądze...

Nebraska
Polecamy

Hannah Arendt (2012)

Biograficzna opowieść o Hannah Arendt, niemieckiej teoretyk polityki, filozof i publicystce, jednej z najbardziej wpływowych myślicielek XX wieku. Praca nad reportażami dla "New Yorkera" z procesu byłego nazisty Adolfa Eichmanna doprowadziła do sformułowania jej słynnej tezy o "banalności zła". Film koncentruje się na tym procesie oraz kontrowersjach wywołanych przez książkę Arendt.

Hannah Arendt
Polecamy

Sunshine on Leith (2013)

Po odbyciu misji w Afganistanie dwaj brytyjscy żołnierze walczą o powrót do zwyczajnego życia.

Sunshine on Leith
Polecamy

Wiedźmy z Zugarramurdi (2013)

Grupa zdesperowanych mężczyzn okrada sklep złotniczy "Compro oro". Prześladowani przez policję uciekają w stronę lasu, gdzie spotykają szalone kobiety żywiące się ludzkim mięsem.

Wiedźmy z Zugarramurdi

Filmy online - Filmy akcji online

Aktualna ocena: 2.4

Getaway (2013)

Akcja / Wersja ENG

Były kierowca wyścigowy dostaje tajemnicze zadanie do wykonania. Jeśli zawiedzie, jego porwana żona zginie.

Wyświetleń: 333 | Głosów: 4 | Aktualna ocena: 2.4 / 5.0 | Komentarzy: 1 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.4

Ściągany / Wrongfully Accused (1998)

Akcja / Komedia / Thriller

„Ściągany”- to wspaniała i trochę zwariowana komedia z wątkiem dramatycznym produkcji niemieckiej i amerykańskiej do której scenariusz napisał i jednocześnie zajął się reżyserią Pat Proft. Główny bohater Ryan Harrison (Leslie Nielsen) jest znanym na cały świat skrzypkiem, który pewnego dnia ulega wdziękom pięknej kobiety a zarazem nie właściwej Lauren Goodhue (Kelly LeBrock, która żyje w związku z Hibbingiem Goodhue'a (Michael York). Pewnego razu mąż widząc co wyczynia jego małżonka postanawia oskarżyć ją o dokonanie zbrodni na Sekretarzu Stanów Zjednoczonych. W tą całą sprawę zostaje także zamieszany i zdemaskowany muzyk Ryan Harrison, jego wybitna kariera muzyczna chyli się ku upadkowi. Sytuacja jednak przybiera inny obrót rzeczy od tego momentu zostaje głównym podejrzanym o dokonanie morderstwa na mężu swojej kochanki. Mimo tego wszystkiego, zostaje aresztowany. Trafia do bardzo surowego więzienia i tam oczekuje na sprawiedliwość. W czasie tego pobytu zostaje wymierzona mu kara pozbawienia wolności do końca życia. W czasie, kiedy jedzie do więziennych murów na ulicy dochodzi do zamieszek w tym czasie wykorzystuje sytuację i nie uwagę policjantów i ucieka. Od tej pory jest ścigany listem gończym.

Wyświetleń: 593 | Głosów: 6 | Aktualna ocena: 3.4 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.3

Vikingdom (2013)

Akcja / Przygodowy / Sensacyjny / Wersja ENG

Zapomniany król, Eryk, musi stoczyć nierówną walkę z Thorem, by odzyskać utracone królestwo.

Wyświetleń: 419 | Głosów: 3 | Aktualna ocena: 3.3 / 5.0 | Komentarzy: 2 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.6

Maximum Conviction (2012)

Akcja / Thriller

Opowieść o dwóch członkach elitarnej jednostki, którzy w roli strażników trafiają do starego więzienia i nadzorują przybycie dwóch nowych tajemniczych więźniów płci żeńskiej. Gdy prawdziwa tożsamość kobiet zostaje ujawniona bohaterowie uświadamiają sobie, że znajdują się w środku czegoś większego.

Wyświetleń: 5485 | Głosów: 23 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 17 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

Obrońca / The Protector 2 / Tom Yum Goong 2 (2013)

Akcja

Poraz kolejny słoń Kham-a zostaje porwany a on sam musi stoczyć bezblędną walkę by go odzyskać. Wersja dla niecierpliwych - Język mocno egzotyczny!

Wyświetleń: 377 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

hit
Aktualna ocena: 3.9

Avengers / The Avengers (2012)

Akcja / Sci-Fi

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Wyświetleń: 30049 | Głosów: 393 | Aktualna ocena: 3.9 / 5.0 | Komentarzy: 184 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.5

Alex Rider: Misja Stormbreaker (2006)

Akcja / Familijny / Przygodowy

ytułowy bohater po śmierci swojego wuja dowiaduje się, że jego opiekun wcale nie był nudnym urzędniczyną zatrudnionym w banku, lecz tajnym agentem, który zginął wykonując śmiertelnie niebezpieczną misję. Wywiad chce, aby dokończył ją właśnie Alex. Jako nastolatek podający się za zwycięzcę komputerowego konkursu, chłopak ma szansę zwiedzić laboratorium ekscentrycznego Dariusa Seyle'a (Mickey Rourke). Milioner kreuje się na filantropa i zamierza uruchomić w brytyjskich szkołach sieć złożoną z tajemniczych maszyn o nazwie Stormbreaker. Mają one rzekomo zrewolucjonizować edukację. Wywiad podejrzewa jednak, że bogaczem wcale nie kierują szczytne pobudki...

Wyświetleń: 1306 | Głosów: 8 | Aktualna ocena: 3.5 / 5.0 | Komentarzy: 6 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.7

Świat w płomieniach / White House Down (2013)

Akcja

Policjant John Cale (Channing Tatum) właśnie się dowiedział, że nie dostał wymarzonej pracy w służbach specjalnych, chroniących prezydenta Jamesa Sawyera (Jamie Foxx). Nie umie przekazać tej informacji swojej córce, zamiast tego zabiera ją na wycieczkę po Białym Domu. Nieoczekiwanie siedziba prezydenta zostaje zaatakowana przez znakomicie uzbrojoną grupę paramilitarnych terrorystów. Atak wywołuje kompletny chaos, służby rządowe nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa głowie kraju. Tylko od umiejętności Cale'a zależy, czy ocali prezydenta i swoją córkę. Czas ucieka. Zaczyna się pojedynek o życie między jednym człowiekiem, a całą armią napastników.

Wyświetleń: 2641 | Głosów: 42 | Aktualna ocena: 3.7 / 5.0 | Komentarzy: 19 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.0

Violet and Daisy (2011)

Akcja / Dramat / Komedia / Wersja ENG

Dwie nastolatki zajmują się mordowaniem znanych osobistości. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, akceptują sposób myślenia, mówiący iż jest to praca jak każda inna, szybka i prosta. Zmienia się to gdy ich kolejny cel ma zamiar pokrzyżować ich plany

Wyświetleń: 49 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.6

Miss Agent / Miss Congeniality (2000)

Akcja / Komedia

Przestępca zwany 'Obywatel' wysłał list z groźbą, że planuje zamach na wyborach miss. FBI chce wysłać tajniaka jako kandydatkę do konkursu. Niestety, jedyną kanydatką jest niezbyt piękna agentka FBI Gracie Hart, która w ciągu 2 dni ma zostać piękną damą. Do dzieła wkracza utalentowany Victor Melling, który w ciągu 48 godzin robi z brzydkiego kaczątka pięknego łabędzia. Na początku, pierwsze podejrzenia trafiają na jedną z kandydatek, jednak sprawa sie komplikuje wtedy, gdy 'Obywatel' zostaje zatrzymany. FBI odwołuje całą akcję, lecz Gracie ma przeczucie, że konkurs jest zagrożony i na własną prośbę zostaje.

Wyświetleń: 1115 | Głosów: 20 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 4 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.4

Agresja / The Aggression Scale (2012)

Akcja / Thriller

Pomiędzy czwórką zawodowych mordeców a dwójką niezwykłych nastolatków wybucha wojna o zdobycie łupu wartego 500 tysięcy dolarów.

Wyświetleń: 244 | Głosów: 5 | Aktualna ocena: 3.4 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.6

Niepowstrzymany / Unstoppable (2010)

Akcja / Thriller

Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta. Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia.

Wyświetleń: 2644 | Głosów: 23 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 8 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.5

Jaskinia / The Cave (2005)

Akcja / Horror

Grupa 7 grotołazów odnajduje tajemniczą sieć jaskiń. Jednak żaden z członków ekspedycji nie powrócił nigdy na powierzchnie. Zorganizowano grupę poszukiwawczą, która ma ustalić, co się stało z zaginionymi naukowcami. Kiedy docierają na miejsce dokonują straszliwego odkrycia. Sprawdź, kto przeżyje to nieoczekiwane spotkanie.

Wyświetleń: 962 | Głosów: 9 | Aktualna ocena: 3.5 / 5.0 | Komentarzy: 2 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.3

The Deadly Game / All Things to all Men (2013)

Akcja / Kryminał

Akcja jest osadzona we współczesnym Londynie, a bohaterem jest profesjonalny złodziej, wynajęty do niezwykle trudnego zadania.

Wyświetleń: 588 | Głosów: 9 | Aktualna ocena: 3.3 / 5.0 | Komentarzy: 2 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 4.9

Anioł Stróż / Schutzengel (2012)

Akcja / Sensacyjny / Thriller

Eksżołnierz zostaje przydzielony do ochrony sieroty, która była świadkiem straszliwej zbrodni.

Wyświetleń: 3252 | Głosów: 387 | Aktualna ocena: 4.9 / 5.0 | Komentarzy: 40 | Dodał: dirtdarazz