Polecamy

Ziemia Jałowa (2012)

Film zaczyna się od sceny w policyjnym areszcie, gdzie przesłuchiwany jest posiniaczony Harvey Denton (Luke Treadaway). Inspektor West (Timothy Spall) posiada zeznania naocznego świadka i nie ma wątpliwości co do roli Harveya w udaremnionym napadzie i późniejszym usiłowaniu morderstwa lokalnego biznesmena Stevena Ropera. Jednak Harvey wszystkiemu zaprzecza i zgadza się opowiedzieć swoją wersję wydarzeń.

Ziemia Jałowa
Polecamy

Need for Speed (2014)

Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.

Need for Speed
Polecamy

Wij (2014)

„Wij” to rosyjski horror oparty na opowiadaniu Mikołaja Gogola o legendarnym stworze Wij, który uśmiercał spojrzeniem. Produkcja filmu zaczęła się w 2005 roku i została przerwana ze względu na brak finansów. Obraz filmowy opowiada historię angielskiego kartografa Jonatana Greena, który w XVIII wieku podjął się wyprawy naukowej z zachodniej Europy na Wschód. Po przejściu Transylwanii i Karpat znalazł się przez przypadek w małej, zapomnianej przez ludzi wiosce na Ukrainie. Wioska ukryta w gęstych ...

Wij
Polecamy

Kapitan Phillips (2013)

"Kapitan Phillips" to wielowarstwowy obraz porwania przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama, do którego doszło w 2009 roku. Dzięki charakterystycznemu spojrzeniu reżysera Paula Greengrassa, film jest jednocześnie przyspieszającym bicie serca thrillerem i złożonym portretem przedstawiającym skutki globalizacji. "Kapitan Phillips" skupia się na relacji kapitana kontenerowca Richarda Phillipsa (w tej roli dwukrotny zdobywca nagrody Akademii Tom Hanks) i dowódcy piratów...

Kapitan Phillips
Polecamy

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (2014)

Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg – Zimowy żołnierz

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
Polecamy

Kwiaty na Poddaszu (2014)

Książka opowiada o rodzeństwie, dwóch chłopcach i dwóch dziewczynkach. Po tragicznej śmierci ojca i odejściu matki dzieci czeka trudna egzystencja na strychu w posiadłości ich dziadków. Ucieczkę od trudnych warunków, w jakim przyszło im żyć, utrudni im ukrywany sekret z rodzinnej przeszłości.

Kwiaty na Poddaszu
Polecamy

Legendy Ringu (2013)

Stallone i De Niro wcielają się w role Henryego "Żylety" Sharpa oraz Billyego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem. Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym...

Legendy Ringu
Polecamy

Jamesy Boy (2014)

Nastoletni członek gangu trafia do więzienia, gdzie zaprzyjaźnia się ze skazanym za morderstwo mężczyzną.

Jamesy Boy

Filmy online - Filmy komediowe

Aktualna ocena: 3.2

Alfie (2004)

Dramat / Komedia

„Alfie” jest tytułowym bohaterem. Jest to beztroski mężczyzna, który uważa, że z życia należy czerpać jak najwięcej. Jest niepoprawnym kobieciarzem, kokietującym osobników płci żeńskiej ile się da. Sprawia mu to wiele przyjemności. Nie jest mu trudno zdobywać serca pań, pomagają mu w tym urok osobisty i niezawodna inteligencja. Alfie (Jude Law) jest bardzo zadowolony z życia i z tego, że każdą noc spędza z inną kobietą. Jednak coś się w jego życiu niechybnie zmieni. Konsekwencje jego stylu życia w końcu go dopadają. Zmuszony jest stawić czoła problemom o których kiedyś mógł tylko śnić. Czy to kara za dotychczasowe życie? Jak poradzi sobie nasz bohater, który był przyzwyczajony tylko do sukcesów? Czy los będzie mu jeszcze sprzyjał tak jak kiedyś? Może uda mu się wyciągnąć wnioski z tego co do tej pory robił i czy aby na pewno było to dobre? Wspaniała komedia, która z pewnością rozbawi nas do łez. Reżyser Charles Shyer, przeszedł samego siebie.

Wyświetleń: 408 | Głosów: 4 | Aktualna ocena: 3.2 / 5.0 | Komentarzy: 1 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

Kłopotliwy towar / Spivs (2004)

Komedia / Kryminał

Wspaniały film pod tytułem „Kłopotliwy towar” jest dramato-komedią brytyjską. Reżyserię zawdzięczamy Colin Teague, a scenariusz napisał Mike Loveday wraz z Colin Teague. Poznajemy drobnych złodziejaszków i spryciarzy Jakc'a, Steve'a i Goat. Któregoś dnia nają szczęście spotkać Villla. Dzięki niemu mogą cieszyć się pieniędzmi przez całą swoją starość. Wystarczy tylko jeden mały przekręt. Tylko teraz jak to zrobić by nie wpaść w tarapaty? Wspaniały film dla całej rodziny. Rozśmieszy i poprawi humory wszystkim. W rolach głównych ujrzymy: Dominic Monaghan – Goat, Tamer Hassan – Villa, Nick Moran – Steve, Kate Ashfield – Jenny, Linda Bassett - Ciocia Vee, Cavan Clerkin – Bob, Jack Dee – Nigel, Louis Dempsey - Wujek Frank, Glenn Durfort – Glenn, Paul Kaye – O'Brien.

Wyświetleń: 49 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.8

Życie seksualne dostawców ziemniaków / Sex Lives of the Potato Men (2004)

Komedia

Film pod tytułem „Życie seksualne dostawców ziemniaków” jest wspaniałą komedią amerykańską. Swoją premierą film miał w 2004 roku. Przyjdzie nam obejrzeć perypetie życiowe dwóch mężczyzn. Nie należą oni do typu farciarzy, natomiast pechowców i nieudaczników. Ich praca polega na rozwożeniu d różnych miejsc handlu, takich jak restauracje czy sklepy, warzyw jakimi są ziemniaki. Z pozoru prosta i nudna praca. Ale możemy być pewni, że dla nich to szczyt marzeń. Nie są to zwykli faceci gdyż mają niezwykłe fantazje. Ich życie seksualne jest niezwykle wyrafinowane i bujne, niestety, tylko w marzeniach. A może kiedyś to o czym myślą się spełni?

Wyświetleń: 219 | Głosów: 2 | Aktualna ocena: 3.8 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.0

Łamiąc wszystkie zasady / Breakin' All the Rules (2004)

Komedia

Niezwykle urocza komedia romantyczna produkcji amerykańskiej pod tytułem „Łamiąc wszystkie zasady'', jest zabawnym filmem i wspaniałą zabawą. Reżyserem i autorem scenariusza jest Daniel Taplitz. Bohater tej historii nazywa się Quincy Watson. W tej roli wystąpił Jamie Foxx. To początkujący pisarz, któremu niezbyt się wiedzie w sprawach sercowych. Właśnie teraz został porzucony przez swoją dziewczynę. Helen (Bianca Lawson) młoda i piękna, miała już dość jego towarzystwa. Zdenerwowany i oburzony tym faktem, zaczął pisać poradnik o zrywaniu znajomości z partnerem. Książka w szybkim czasie stała się bestsellerem. Kuzyn Quincy'ego Evan, też ma w tym temacie problem, więc on zaczyna udzielać mu rad. Pomimo tego, że przestrzegał dokładnie wszystkiego, Evan pakuje się w jeszcze większe konflikty ze swoją dziewczyną. Jest pewien, że ona, Helen Sharp (Bianca Lawson) chce go porzucić. Prosi o pomoc przyjaciela, pisarza aby on wytłumaczył Helen, jaki z niego wspaniały facet. Watson zgadza się na to i odwiedza dziewczynę. Ale nie przewidział tego, że zakocha się w niej bez pamięci.

Wyświetleń: 101 | Głosów: 2 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 1 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.8

Łapcie tę dziewczynę / Catch That Kid (2004)

Komedia

„Łapcie tę dziewczynę” (Catch That Kid) Maddy to 12-letnia energiczna dziewczynka, która uwielbia wspinaczkę górską i posiada też niezwykły talent do łamania kodów. Pewnego razu, podczas wyprawy z ojcem w Mount Everest, jej tata ulega tragicznemu wypadkowi, w wyniku którego zostaje sparaliżowany. Jedynie bardzo kosztowna operacja może odwrócić skutki tego zdarzenia i pozwoli mu znowu wspinać się po górach. Po wielu wysiłkach zrozpaczona matka Maddy stwierdza, że nie jest w stanie uzbierać potrzebnej sumy. Maddy jest załamana. Wtedy wraz z dwójką swoich przyjaciół, Gusem i Austinem wpadają na ryzykowny pomysł. Chcą obrabować bank, aby uzyskać pieniądze potrzebne na zabieg w prywatnej klinice. Do ich zadań należy m.in. złamanie tajnego kodu systemu alarmowego, z czym na pewno Maddy sobie poradzi, a także dostanie się do pilnie strzeżonego skarbca banku i kradzież pieniędzy. Jak zakończy się ta niesamowita misja?

Wyświetleń: 163 | Głosów: 4 | Aktualna ocena: 3.8 / 5.0 | Komentarzy: 2 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

Ławeczka PL (2004)

Dramat / Komedia / Polskie

„Ławeczka” PL Kasia to miła dziewczyna pracująca w bufecie na statku. Piotr jest z kolei niepoprawnym podrywaczem, który zajmuje się sprowadzaniem samochodów z Niemiec. Oboje spędzili ze sobą kiedyś jedną noc. Piotr przedstawił się wtedy Kasi jako Jurek i nie było to jedyne kłamstwo, które wtedy jej powiedział. Po jednej nocy bez słowa zniknął. Mija jakiś czas, Piotr i Kasia znowu się spotykają na tytułowej ławeczce. Kasia od razu rozpoznaje kochanka sprzed lat, jednak Piotr wydaje się zachowywać tak, jakby widział Kasię pierwszy raz. I oczywiście zaczyna ją adorować. Zaskoczona kobieta dowiaduje się, że nie ma wcale na imię Jurek. W końcu nie wytrzymuje i zaczyna przypominać mu fakty z przeszłości dotyczące ich pierwszego spotkania. Piotr musi się teraz grubo tłumaczyć, jakim cudem zapomniał kobietę, z którą się przespał. Kasia z rozczarowaniem stwierdza, że w życiu Piotra było tyle kobiet, że ta jednorazowa noc nie znaczyła dla niego nic. Oboje jednak znowu czują do siebie coś szczególnego. Czy Kasia uwierzy, że Piotr się zmienił i oboje stworzą trwały i udany związek?

Wyświetleń: 197 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.6

Zabójczy kurort / Club Dread (2004)

Horror / Komedia

Zabójczy kurort jest to amerykański horror połączony z elementami komedii. Został on wyreżyserowany przez Jaya Chandrasekhara. Film ten opowiada o grupce bardzo młodych osób. Okazuje się, że prowadzą oni obóz w Coconut Pete's Pleasure Island. Oczywiście nikt nie ma nad nimi żadnej kontroli. Mogą robić to co im się podoba. Alkohol jest na pierwszym miejscu. Poza tym huczne imprezy, które nie zawsze kończą się powodzeniem. Wszystko jest w porządku, ale do czasu, ponieważ na tutejszej wyspie kryje się groźny morderca. W pewnym momencie grupa imprezowiczów zauważa, że brakuje kilku ludzi. Potem jest coraz gorzej, bo niektórzy znikają i nikt nie wie co się z nimi dzieje. Wszystkich ogrania niepokój. Grupa postanawia jakoś zadziałać. Wkrótce uważają, że mordercą może być jeden z nich, ale kto? Od tego momentu każdy będzie się miał na baczności. Bardzo interesujący film przedstawia grupkę ludzi, których zachowanie jest nieobliczalne w przypadku pojawienia się problemu.

Wyświetleń: 306 | Głosów: 6 | Aktualna ocena: 3.6 / 5.0 | Komentarzy: 3 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 2.5

Zabawy z piłką / Dodgeball: A True Underdog Story (2004)

Komedia

Wspaniała komedia o wątku sportowym, która czasami rozśmiesza widza do łez i pokazuje ludzkie słabości i życie, które w pewnych momentach potrafi płatać figle w najmniej odpowiedni sposób oraz niejednokrotnie doprowadza do zabawnych i wykreowanych sytuacji, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Peter La Fleur (Vince Vaughn) od pewnego czasu prowadzi siłownię Average Joe, która nie za bardzo dobrze prosperuje i jej właściciel myśli o zamknięciu tego nie dochodowego interesu. Zwłaszcza że naprzeciwko jego ulicy działa konkurencja Globo Gym, która ma sporą ilość ludzi korzystających z jej usług. Tą konkurencję prowadzi bezwzględny człowiek White Goodmana (Ben Stiller). Pewnego razu pani prawnik Kate Veatch (Christine Taylor) zawiadamia Petera o likwidacji jego siłowni Average Joe. Peter zdaje sobie sprawę z przykrych następstw zamknięcia klubu i jest pogodzony z tą sytuacją. Na pomoc przychodzą mu jego przyjaciele, którzy za wszelką cenę chcą mu pomóc.

Wyświetleń: 191 | Głosów: 2 | Aktualna ocena: 2.5 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.7

Wygraj randkę / Win a Date with Tad Hamilton! (2004)

Komedia

„Wygraj randkę” to wspaniała komedia romantyczna, produkcji amerykańskiej. Poznajemy kobietę, pracownicę marketu o imieniu Rosalee Futch. Jak każda z nas jest zauroczona w pewnym aktorze. W jej przypadku to Tadz Hamilton, nic też dziwnego, że trafiło na niego. Jest on głównym bohaterem wielu emitowanych komedii romantycznych. Któregoś dnia nasza bohaterka zgłasza się do konkursu telewizyjnego, w którym główna wygraną jest randka z wybranym aktorem. Szczęście sprawia, że Rosalee wygrywa. Może wybrać osobę, z którą spędzi cały weekend.

Wyświetleń: 467 | Głosów: 6 | Aktualna ocena: 3.7 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.7

Wesele (2004)

Komedia

Wesele jest to polski dramat połączony z komedią. Został on wyreżyserowany przez Wojciecha Smarzowskiego. Akcja filmu ma miejsce na podkarpaciu. Film przedstawia jednego z najbogatszych ludzi mieszkających w tych okolicach. Mężczyzna ten nazywa się Wojnar. Pewnego razu córka jego wychodzi za mąż. On urządza jej wspaniałe i bogate wesele. Oczywiście impreza jest bardzo wystawna. Wszystko lśni i jest dopięte na ostatni guzik. Jednak niestety pozory mylą. Małżeństwo czyli Kasia i Janusz dostają samochód jako prezent ślubny. Co się okazuje samochód ten został wzięty na raty i nie do końca jest spłacony. Wszyscy dość dobrze bawią się na weselu, piją alkohol, tańczą, biorą udział w różnych konkursach. Jednak okazuje się, że pewien gangster od którego Wojnar kupił auto jest niezadowolony i przyszedł po spłatę długu. Chce od Wojnara dwa hektary ziemi, która należy do dziadka panny młodej. Co zrobi Wojnar?

Wyświetleń: 1213 | Głosów: 2 | Aktualna ocena: 3.7 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

W doborowym towarzystwie / In Good Company (2004)

Komedia

„W doborowym towarzystwie” (In Good Company) Dan Foreman ma 51 lat i sporo sukcesów zawodowych na koncie. Od lat pracuje w prestiżowym magazynie Sports America, który przy jego znacznym udziale odnosił wiele sukcesów. Niespodziewanie Dan zostaje przeniesiony na niższe stanowisko, a jego miejsce zajmuje nieokrzesany, zbyt ambitny i dużo młodszy od niego mężczyzna, niejaki Carter, który jednocześnie staje się szefem Dana. To dla Foremana prawdziwa próba, a utrzymanie nerwów na wodzy będzie bardzo trudne. Jednak Dan nie spodziewa się nawet, że sytuacja może się jeszcze w jakiś sposób pogorszyć. A jednak. Mężczyzna dowiaduje się, że jego ukochana córeczka, Alex, która właśnie dostała się na wymarzone studia, zna Cartera, a nawet łączy ją z nim romantyczne uczucie. Początkowo dwóm panom bardzo trudno się porozumieć, jednak z czasem ich wielka niechęć przeradza się w trwałą, męską przyjaźń.

Wyświetleń: 54 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

Słoneczna Ibiza / Pura vida Ibiza (2004)

Komedia

Od czasów szkolnych stanowią nierozłączne trio: nieśmiały, ale inteligentny Nick, amator wszelkich używek Felix i nie mający szczęścia w miłości Ben. Po pomyślnym zakończeniu edukacji liczy się dla nich tylko jedno - aby przed wkroczeniem w dorosłe, poważne życie jeszcze raz się porządnie zabawić. Wydaje się, że praca w klubie Octopus na Ibizie to idealny sposób na jednoczesny zarobek i rozrywkę, ale najpierw trzeba przejść niełatwą procedurę rekrutacyjną.

Wyświetleń: 186 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 4.0

Soul Plane: Wysokie loty (2004)

Komedia

Po upokarzającym doświadczeniu w samolocie, Nashawn Wade oskarża linie lotnicze i ich załogę. Kiedy sąd pozytywnie rozpatruje jego sprawę, Wade dostaje duże odszkodowanie w postaci pieniędzy. Aby, dobrze je zainwestować postanawia stworzyć linie lotnicze swych marzeń. Na pokładzie mają się znajdować seksowne stewardessy, muzyka funky, pokładowa dyskoteka oraz dyżurny w łazience. Samolot 'Soul' nadaje nowe znaczenie 'lataniu' dając pasażerom podróże pełne niespodzianek i zabawy!

Wyświetleń: 849 | Głosów: 10 | Aktualna ocena: 4.0 / 5.0 | Komentarzy: 2 | Dodał: maniak

Aktualna ocena: 3.0

Siła złego na jednego / Alles auf Zucker! (2004)

Komedia

Jaeckie Zucker znowu jest zadłużony. Tym razem, sytuacja wygląda gorzej niż zwykle dla dowcipkującego łobuza i basenowego rekina, oficjalnie znanego jako Jakob Zuckerman. Jakob radośnie zostawił wszystko, co żydowskie całe dziesięciolecia temu, kiedy jego matka i brat wylecieli na zachód, tuż przed zburzeniem muru berlińskiego. Kiedy dowiaduje się, że jego matka zmarła i zostawiła mu całkiem pokaźny spadek, wydaje się że to znak od losu...

Wyświetleń: 13 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: dirtdarazz

Aktualna ocena: 3.0

San Antonio (2004)

Komedia

Komisarz San-Antonio i jego partner, porucznik Bérurier, muszą eskortować francuskiego ambasadora do brytyjskiego hotelu. Ale po zaniedbaniu popełnionym przez Béruriera, San-Antonio bezsilnie patrzy na porwanie ambasadora. W efekcie tych wydarzeń San-Antonio zostaje zawieszony, a Béruriera awansują. Niestety wkrótce okazuje się, że Prezydent Republiki w tajemniczych okolicznościach znika i jedyną osobą, która może uratować sytuację jest San-Antonio. Ma on 48 godzina na rozwiązanie sprawy. A jego rywalem w poszukiwaniach jest Bérurier. Teraz każdy z nich działa na własną rękę i stara się rozwiązać zagadkę...

Wyświetleń: 16 | Głosów: 0 | Aktualna ocena: 3.0 / 5.0 | Komentarzy: 0 | Dodał: maniak